Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Kütüphane ortamına alıştılar!

Kütüphane ortamına alıştılar!
“Kütüphanemiz düzenli çalışmanın adresidir”

**Batman Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü bünyesindeki kütüphaneye öğrenciler, mesai başlamadan akın ediyor. Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı, kütüphane öğrencilerin ferah bir ortamda çalışabildiğini söyledi.

 

 

 “PERSONEL HER KONUDA YANIMIZDA”
Batman Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü bünyesindeki kütüphane, öğrencilerin akınına uğruyor. Sabah mesai açılmadan önce kütüphane önünde uzun kuyruk oluşturan öğrenciler, serin ve hijyenik bir ortamda ders çalışmaktan mutlu.  Sessiz bir ortamda çalışmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten bazı öğrenciler; “Sınavlara rahatlıkla hazırlanabiliyoruz. Sessiz, hijyenik ve serin bir ortamda ders çalışabiliyoruz. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’nün personelleri bize her konuda yardımcı oluyor” dediler.


“ÖĞRENCİLERİMİZE KAPILARIMIZ AÇIK”
Kültür merkezindeki kütüphanelere gelenlere kapılarının da açık olduğunu ifade eden Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı; “Kütüphanemizde öğrenciler yer bulmakta güçlük çekiyor. Her geçen sürede okuma oranımız artıyor. Gençlere farklı kitapları da sunuyoruz. Öğrencilerimize her türlü konuda destek veriyoruz. Gençlerimize sahip çıkmakta bir görevdir. Yeter ki gençlerimiz okusun. Kütüphanemiz düzenli çalışmanın adresidir” diye konuştular.