Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Batman, EMITT Fuarı'nda İlgi Odağı Oldu

Fuarın son gününde Mezopotamya'nın en büyük mitolojik efsanesi olan Şahmaran'ı ünlü manken Ece Gürsel'le tanıtan Batman standına ilgi büyüktü.

Bu yıl 18.'si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Fuarı önceki gün başlamıştı. 70'e yakın ülkenin katılımıyla başlayan EMITT Fuarı'na 81 il eksiksiz katıldı.

BATMAN STANDINA YOĞUN İLGİ

Açılışı  Vali  Yılmaz Arslan, Vali Yardımcısı Şevket Aksoy, Belediye Başkanvekili Serhat Temel, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, İl Kültür ve Turizm Müdürü İhsan Aslanlı ve Batmanlı gazeteciler tarafından yapılan Batman standı, ilk günler olduğu gibi son gün de yoğun ilgi gördü.

"BATMAN'I DÜNYA ÇAPINDA TANITMAK İÇİN
ÇOK İYİ HAZIRLANDIK"

Dünya çapında bir fuarda Batman 'ı en iyi şekilde tanıtmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Kültür ve Turizm İl Müdürü Vekili İhsan Aslanlı, "Dünya çapında bir fuarda Batman 'ı en iyi şekilde tanıtmak için ekip olarak çok iyi hazırlandık. EMITT Fuarı'nda Mezopotamya'nın en büyük mitolojik efsanesi olan Şahmaran'ı ünlü manken Ece Gürsel 'le tanıttık. EMİT Fuarında Batman 'ı en iyi şekilde tanıtma fırsatı bulduk." dedi.

ECE GÜRSEL ŞAHMARAN OLDU

EMITT Fuarı'nda Şahmaran'ı ünlü manken Ece Gürsel tanıttı. Ünlü manken kıyafeti ile fuarı gezenlerden büyük ilgi topladı.